Punče a koktejly

Představte si kousky ovoce, které je naložené více jak týden ve směsi velmi kvalitního alkoholu. Tahle kombinace, která v sobě skýtá i několik výrobních tajemství, dává našemu Punči opravdovou výjimečnost. Když tuhle malou lahvičku zalijete horkou vodou, dostanete teplý ovocný nápoj s alkoholem, který uspokojí nejednoho fajnšmekra. A protože ze svých zkušeností víme, že těžko zůstanete u jednoho, můžeme tomuto unikátnímu nápoji směle říkat Punč „dobré nálady“.

Aktivní filtry

Ovocný punč - Navátý Zázvor 60 g

Cena 59,00 Kč
Dostupnost: 1721 Na skladě
Tak tohle je fakt síla! Myslíme tu ze zázvoru. Po návratu z lyží, koulovačky nebo bruslení vám tento punč vysloveně vlije energii do žil. Na drobné omrzliny a promočené nohy rázem zapomenete. Připravený nápoj obsahuje max. 4,4 % alkoholu.

Ovocný punč - Navátá Meruňka 60 g

Cena 59,00 Kč
Dostupnost: 76 Na skladě
Myslíte si, že se meruňky hodí jenom na výrobu meruňkovice? Omyl. Ty naše, naložené v alkoholu, vás přesvědčí o opaku. Můžete si ho vychutnat při dlouhých zimních večerech s přáteli nebo na sjezdovce "na kuráž". Připravený nápoj obsahuje max. 4,6 % alkoholu.

Ovocný punč - Navátá Hruška 60 g

Cena 59,00 Kč
Dostupnost: 731 Na skladě
Punč, po kterém roztají i největší ledové královny. Velké kusy hrušek, naložené ve směsi kvalitního alkoholu. Můžete si ho vychutnat při dlouhých zimních večerech s přáteli nebo na sjezdovce "na kuráž". Připravený nápoj obsahuje max. 4,4 % alkoholu.

Ovocný punč - Navátá Brusinka 60 g

Cena 59,00 Kč
Dostupnost: 1236 Na skladě
Brusinky, naložené ve směsi alkoholu, krásně prohřejí vaše tělo a potěší vaši duši. Můžete si ho vychutnat při dlouhých zimních večerech s přáteli nebo na sjezdovce "na kuráž". Připravený nápoj obsahuje max. 4,6 % alkoholu.

Ovocný punč - Navátá Třešeň 60 g

Cena 59,00 Kč
Dostupnost: 1049 Na skladě
Naše třešně v alkoholu vám spolehlivě zahřejí promrzlé tělo a pohladí duši. Můžete si ho vychutnat při dlouhých zimních večerech s přáteli nebo na sjezdovce "na kuráž". Připravený nápoj obsahuje max. 4,6 % alkoholu.